Kadın Personellere Çiçek Hediye Edildi
Tarih : 09-03-2021 1001 defa incelendi
Çınar Belediye Başkanı Bedri Kaya Başkan Yardımcıları Necla Tamriş ve Berivan Dal belediye meclis üyeleri ve personelinin 8 Mart Dünya Emekçiler Günü'nü kutladı.
8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Çınar Belediyesi’nde çalışan kadın personellere çiçek hediye edildi. Belediye Başkan Yardımcıları Necla Tamriş ve Berivan Dal hizmet binasında görev alan tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Günü’nü kutlayarak çiçek verdi.Kadınların iş hayatında ve yaşamın her alanında emeğinin önemli olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Necla Tamriş, “Çalışmalarınızdan ve emeklerinizden kaynaklı hepinize teşekkür ediyorum. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nüzü kutluyorum” dedi.
BENZER HABERLER
Başkan Parke Çalışmalarını Denetledi
![BELEDİYEMİZDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERERİNE BURS DESTEĞİ](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-5673burs başvuruları.jpg)
BELEDİYEMİZDEN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERERİNE BURS DESTEĞİ
![Fatih Mahallesi Parkı’nda Çalışmalar Devam Ediyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-2096HY1A3380.jpg)
Fatih Mahallesi Parkı’nda Çalışmalar Devam Ediyor
Belediye Personeline İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi
Parke Çalışmaları Fatih Mahallesi’nde Aralıksız Devam Ediyor
Çınar Belediyesi Çarşı Yapım ve Parke Döşeme Projelerini Başlatıyor
![Bağacık Köyü'nde Parke Çalışmaları Devam Ediyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-3341bagaçık.jpeg)