Genel Başkan ve Belediye Yönetimi Yol Çalışmalarını Denetledi
Genel Başkan ve Belediye Yönetimi Yol Çalışmalarını Denetledi
Tarih : 30-11-2021 763 defa incelendi

Çınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından yürütülen yol çalışmaları yerinde incelendi. Son bir ayda yol çalışmalarının sürdüğü Aşağıkonak (Xanikê), Yaprakbaşı (Barê), Düzova (Qerheta),  Meydan (Şorşip)  İncirtepe (Tilarap) Mahallesi’ne ziyarette bulunuldu. Ziyarete Türkiye Kürdistan Demokrat Partisi (KDP-T) Genel Başkanı Mehmet Emin Kardaş, Belediye Başkanı Bedri Kaya, Belediye Başkan Yardımcıları Salime Fidan, Berivan Dal ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.

Mahalle muhtarları ile ve vatandaşla bir araya gelinirken, belediyemizin yaptığı hizmet ve vatandaşların talepleri dikkate alınacak doğrultuda görüşmeler alındı. Yapılan çalışmalar ile ilgili i Fen İşleri Müdürü Ramazan Akçay bilgi verirken ziyaret heyeti de inceleme ve denetlemelerde bulundu.

Yapılan ziyarette vatandaşı mağdur etmemek adına belediye yetkisi sınırları içinde bulunan tüm çalışmaların azami bir şekilde yapıldığı belirtilirken, dere ıslahı ve kanalizasyon benzeri çalışmaların Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) kurumları tarafından yapılacağı bilgisi de paylaşıldı.