Tarih : 23-03-2020 11 defa incelendi
Çınar Belediyesi Bedri Kaya ve Başkan Yardımcısı Necla Tamriş eğitim ve öğretime destek vermek amacıyla Tobinî (Köksalan) Köyü’nde bulunan Köksalan İlköğretim öğrencilerini ziyaret etti. Başkan Kaya ve yardımcısı Tamriş öğrecilerle tokalaşarak kalem ve defter hediye etti. Okul öğretmenleriyle de görüşen başkanlar, eğitim için gerekli hassasiyeti her zaman göstereceklerini belirtti. Öğrencilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan başkanlar öğrencilerle okul bahçesinde beraber fotoğraf çekindi.
Ayrıca belediyemizin Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Çınar’da bulunan birçok okula katkıda bulunduğu gibi Köksalan İlköğretim Okulu’nun da iç duvarlarını boyatıp, lavaboları ise yeniden yaptırarak minik öğrencilerin daha hijyenik ve eşit şartlarda öğrenim görmesi için eğitime katkıda bulundu.
![Nujiyan Parkı'nda Bakım Çalışmaları Yapıldı](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-33749cf57454-3d1e-431a-8a58-392a29db4025.jpg)
Nujiyan Parkı'nda Bakım Çalışmaları Yapıldı
Parke ve Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor
![Halkın seçtikleri Halkın Arasında AmedSpor-KastamonuSpor Macını İzliyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-2963mac.jpg)
Halkın seçtikleri Halkın Arasında AmedSpor-KastamonuSpor Macını İzliyor
Hastane Bahçesi’nde Yapılan Kamelya’nın Yapımı Tamamlandı
Bahar Ayının Gelmesiyle Ağaç Budama Çalışmaları Başlatıldı
Çocuk İstismarına Karşı Farkındalık Eğitimi Verildi
![Çınar Belediyesi Parke Onarım Çalışması](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-8215361977844_661429702693178_6993618749841394042_n.jpg)
Çınar Belediyesi Parke Onarım Çalışması
![Çınarlılar Gezici Kadın Film Festivalinde Buluşacak](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-9670gezici-kadin-film-festivali-10-07-2019.jpg)
Çınarlılar Gezici Kadın Film Festivalinde Buluşacak
![Çınar Belediyesi Ekmek Tandırlarının Çatısını Yeniliyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-5236IMG-20190405-WA0018-600x600.jpg)
Çınar Belediyesi Ekmek Tandırlarının Çatısını Yeniliyor
Doğanlar Mahallesi'nde Yol Çalışmaları Yapılıyor
Başkan Parke Çalışmalarını Denetledi
![ANNELER GÜNÜ MESAJI](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-1326HY1A2467-600x400.jpg)
ANNELER GÜNÜ MESAJI
![Kaldırımlarda Ağaç Dikimi Devam Ediyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-6732kaldırım-ağaç-dikimi-10-02-2020 (5).jpg)
Kaldırımlarda Ağaç Dikimi Devam Ediyor
![Söz Verdiğimiz Gibi Çok Çalıştık Son Bir Yılda Yaptığımız Çalışmalar](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-3523WhatsApp Image 2021-01-11 at 13.23.20.jpeg)
Söz Verdiğimiz Gibi Çok Çalıştık Son Bir Yılda Yaptığımız Çalışmalar
![Hoş Geldin Ramazan](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-7125tr-130938f81673-c41e-4497-adf4-37d91e2684ce.jpg)