Çınar Belediye Başkanı Kaya Meydan Köyü'nü Ziyaret Etti
![Çınar Belediye Başkanı Kaya Meydan Köyü'nü Ziyaret Etti](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-8497meydan-koyu-16-09-2019 (2).jpg)
Tarih : 23-03-2020 24 defa incelendi
Çınar Belediyesi Başkanı Bedri Kaya, köy halkı ile bir araya gelmeye devam ediyor.Kaya, kırsal mahallerde yaşayan vatandaşların talep ve şikayetlerini bizzat yapılan köy ziyaretlerinde dinliyor. Bu kapsamda yapılan köy ziyaretlerinde bugün de Meydan (Barê) köyü ziyaret edildi. Köy sakinleri ile köy meydanında bir araya gelen Kaya, vatandaşların taleplerini dinledi. Kaya, özellikle kısal mahallelerde yürütülen çalışmalara özveri gösterildiğini belirterek, yol, temizlik, sosyal ihtiyaçlar temelinde belirtilen taleplerin dikkate alınacağını belirtti.
BENZER HABERLER
Virüse Karşı Dezenfeksiyon Çalışmaları Devam Ediyor
İlçe Esnafı Ziyaret Edildi
![Kadınlar Kahvaltı ve Gezi Programında Buluştu](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-137219-01-2023-kadin-kahvalti-gezi (7).jpg)
Kadınlar Kahvaltı ve Gezi Programında Buluştu
Mesire Alanında Dolgu Çalışmaları Başladı
![Hoş Geldin Ramazan](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-7125tr-130938f81673-c41e-4497-adf4-37d91e2684ce.jpg)
Hoş Geldin Ramazan
Ağaçsever Köyü'nde Aile Ziyareti Yapıldı
![Yol Çalışmaları İnanözü'nde Devam Ediyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-1006inanözü-yol-çalışması (4).jpg)