BELEDİYEMİZ 171 ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİYE BURS VERDİ
![BELEDİYEMİZ 171 ÜNİVERSİTELİ ÖĞRENCİYE BURS VERDİ](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-474313659048-728xauto.webp)
Tarih : 12-01-2023 451 defa incelendi
Belediyemiz Kültür Müdürlüğü eğitime teşvik ve destek vermek amacıyla 2022-2023 eğitim ve öğretim yılından üniversite kazanan ve yerleşen 171 Çınarlı öğrenciye bir kereye mahsus olmak üzere 1000 lira nakdi yardımda bulundu.
2023 yılından ayrılan bütçe ile üniversite öğrencilerine destek vermek amacıyla aylar önce başvurular alındı. ÖSYM tarafından yapılan 2022 yılı Yükseköğretim Kurumları Sınavı’nda Açık Öğretim Fakülteleri hariç olmak üzere Türkiye'de yerleşik devlet üniversitelerinin bölümlerini kazanan öğrenciler ile Türkiye ve KKTC’de yerleşik vakıf üniversitelerinin bölümlerini kazanan tüm Çınarlı üniversite öğrencilerinin başvuruları değerlendirildi. Değerlendirmeler sonucu 171 öğrenci yılda bir kez verilen burstan faydalandı.
BENZER HABERLER
Parke Çalışmalarına Hastane Önünde Devam Ediliyor
![Aydınlatma Direkleri Çınar’ı Renklendirdi](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-6670atatürk-bulvari-aydinlatma-direkleri (2).jpeg)
Aydınlatma Direkleri Çınar’ı Renklendirdi
Dezenfeksiyon Çalışmaları Başladı
Sivrisinek ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmaları Başlatıldı
Alavuz'da Yol Çalışmaları Devam Ediyor
Çınarlılar Denbêj Dinletisine Yoğun İlgi Gösterdi
Belediyemizden 5 Yıllık Stratejik Plan İçin Anket Çalışması
![Başkan Kaya ve Tamriş Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-162HY1A3510-600x400.jpg)
Başkan Kaya ve Tamriş Yol Çalışmalarını Yerinde İnceledi
Başalan Mahallesi'nde Parke Çalışmaları Devam Ediyor
![Başkan Kaya Yol Yapım Çalışmalarını Denetledi](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-441HY1A3179.jpg)
Başkan Kaya Yol Yapım Çalışmalarını Denetledi
Çınar Belediyesi’nin Olimpik Yüzme Havuzu Açıldı
![Söz Verdiğimiz Gibi Çok Çalıştık Son Bir Yılda Yaptığımız Çalışmalar](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-3523WhatsApp Image 2021-01-11 at 13.23.20.jpeg)
Söz Verdiğimiz Gibi Çok Çalıştık Son Bir Yılda Yaptığımız Çalışmalar
![Yol Çalışmaları İnanözü'nde Devam Ediyor](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-1006inanözü-yol-çalışması (4).jpg)