Tarih : 03-07-2020 876 defa incelendi
Çınar Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından bir ay önce Ağaçsever (Botika) Mahallesi’nde başlatılan yol çalışmaları sona erdi. Belediye başkanı Bedri Kaya, Başkan Yardımcısı Necla Tamriş ve belediye meclis üyeleri çalışmaları yerinde denetlemek amacıyla ziyarette bulundu.
Çalışmalara dair Fen İşleri Müdürü bilgi alan başkan Kaya, daha sonra çalışmaların başlatılacağı Mirmila (Kırkağaç) Mahallesi’nde başlatılacak çalışmalar için ziyarette bulundu.
Çalışmaları sona eren Ağaçsever (Botika) Muhtarı Sait Deniz çalışmalarından dolayı Çınar Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Yollarımız yapıldığı için köylü çok memnun. Bütün yollarımız yeniden yapıldı. Evlerin önüne kadar yol yapıldı, yolu olmayan kimse kalmadı. Belediyemizin çalışmalarından memnunuz” diye konuştu.
Çınar Anadolu Lisesi’nde “Sıfır Atık Projesi” Semineri Verildi
Başkan Kaya Yol Çalışmaları Devam Eden Mahalleleri Ziyaret Etti
![Belediyemiz Adıyaman'da Aş Çadırı Kurdu](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-808809-02-2023-adiyamanda-yemek-cadiri-kuruldu (7).jpg)
Belediyemiz Adıyaman'da Aş Çadırı Kurdu
Parke Çalışmaları Devam Ediyor
Çınar Belediyesi Ücretsiz Fidan Dağıtacak
Sivrisinek ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmaları Başlatıldı
Başkan Kaya Belediye Çalışanları İftarda Buluştu
Parke Çalışmaları Başalan Mahallesi’nde Devam Ediyor
![köy ana yolları stabilise işleri](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-6613369745405_687226986757234_8021807918621911887_n.jpg)
köy ana yolları stabilise işleri
Kadına Yönelik Şiddete Karşı Panel Düzenlendi
Cumhuriyet Mahallesi'nde Parke Çalışması Yapılıyor
Aşağıkonak Mahallesi'nde Yol Çalışmaları Tamamlandı
4 Bin Adet Fidan Dağıtılacak
Halıören Mahallesi'nde Yol Çalışmaları Devam Ediyor
![Çınar Belediyesi Spor Kulübü](https://www.cinar.bel.tr/upload/icerik/tr-7995359440059_656989396470542_3004655399926323417_n.jpg)